Flossband Ready 2 Run, 5 cm x 2 m

Rozměry: 208cm*5cm*1.1mm, Materiál: přírodní latex

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Skladem
Kód: 116
230 Kč
Kategorie: Vybavení na OCR
Hmotnost: 0.5 kg
vyr 200 flossbandr2r
Pro OCR

Flossband se stane tvým novým pomocníkem pro efektivní regeneraci po sportu. Bolí tě po běhání svaly? Nemůžeš druhý den skoro ani chodit? Máš omezené pohyby nebo zkrácené svaly? Pak právě pro tebe může být flossbend novým pomocníkem, kterého si zamiluješ! Flossing prokazatelně snižuje nebo dokonce zcela eliminuje bolest namožených svalů. K tomu všemu navíc pomáhá rozšířit rozsah a pohyblivost svalů.

Flossband ti pomůže k:

  • Lepší regeneraci svalů, takže druhý den po tréninku nebudete mít tak velkou „svalovku“,
  • precizní mobilizaci kloubů i svalů a zvětšení rozsahu jejich pohybu a rozsahu,
  • redukci nebo úplnému potlačení bolesti,
  • rychlejší rekonvalescenci po zranění nebo po úrazu.
  • a v neposlední řadě dokonalému protažení, které zlepší kvalitu vašich svalů. Dokáže strečovat i těžko protahovatelné oblasti.

Slyšel jsi už o flossingu?

Flossing je nová, efektivní a velmi účinná metoda regenerace současnosti. Je velmi populární mezi špičkovými sportovci i mezi běžnými uživateli. Využívá prověřené a vyzkoušené techniky bandážování vyvinuté v 90. letech. Jedná se v podstatě o manuální lymfodrenážní terapii s kterou však dojdete mnohem dál. Pomocí pružných gum Flossband dokážete řešit specifické problémy pohybového aparátu a taky stimulovat rozdílné vrstvy hloubkových tkání a fascií. Přizpůsobí se každému, bez ohledu na věk a fyzické možnosti.

Jak funguje elastická guma Floss band:

Pružná páska Flossband se omotaná kolem namoženého místa, čímž po určitou časovou dobu stlačuje svaly. Stlačením dojde k potlačení funkce receptorů bolesti. Stačení působí dokonce i na fascie pod pokožkou. Během stlačení aktivním (dřepy, kliky, výpady,..) a pasivním pohybem končetiny uvolníte a oddělíte postižená místa od sebe. Když po určitém časovém intervalu (zhruba 2 minuty) flossband odstraníte, uvolní se na namoženém místě průtok krve a ostatních tekutin. Vzniklý příliv dokonale hydratuje ošetřovanou tkáň a díky tomu dosáhnete uvolnění svalu a pomůžete k jeho uzdravení.

Kdy Floss band použít:

Flossband je vhodné používat jako prevenci před sportem pro zahřátí svalů nebo po něm pro lepší a rychlejší regeneraci. Pravidelně se užívá při fyzioterapii, kde omezuje, snižuje nebo dokonce eliminuje bolest namoženého svalu pacienta. Veškeré uvolnění a eliminace bolesti lze provést z domu bez pomoci fyzioteraperuta. Flossabandy tedy ideálně využijete k protahování a uvolňování namožených svalů.

Příklad použití: omotejte Flossband pevně kolem stehna, udělejte několik dřepů, výpadů, atd. a po zhruba 2 minutách flossband uvolněte.

Kde Floss band používat: ramena, paže, lokty, zápěstí, ruce, stehna/hamstringy, lýtka, kotníky, chodidla
Kde Floss band nepoužívat: hlava, obličej, krk, hrudník

Barva: Světle modrá
Rozměry: 208cm*5cm*1.1mm
Materiál: přírodní latex

Zpět do obchodu