O VJ Sport Shoes

BOTY VJ – FINSKO

Boty VJ se zrodily v hustých lesích středního Finska před téměř 40 lety z potřeby vytvořit lepší boty do drsného a kluzkého terénu. Boty VJ se osvědčily mimořádnou odolností, vynikající přilnavostí, maximální lehkostí a vysokou kvalitou zejména na závody Spartan Race a další extrémní překážkové běhy, nebo klasické běhy v terénu.

Dnes boty VJ pokračují v těchto standardech! Špičková technologie a nejkvalitnější materiály s nejlepší přilnavostí trailových bot na planetě. Osvědčeno jako závodní a tréninková bota s nejlepší přilnvostí na světě. #theBestGripOnThePlanet

Boty VJ pomohly sportovcům v různých terénních sportech dosáhnout jejich snů a vyhrát mistrovství světa. Od trailového běhu, přes překážkové závody typu Spartan Race a OCR až po Sky Race.

VJ nevyrábí mnoho bot, ale je to jen proto, že vynakládají 100% úsilí do každého modelu. Kvalita je vždy na prvním místě.

S VJ je to všechno o čistém výkonu. Lehkost, odolnost, kvalita a maximální přilnavost. Produkty VJ jsou navrženy tak, aby vydržely i v těch nejdrsnějších podmínkách a nejnáročnějších terénech. To je důvod, proč nejlepší světoví sportovci volí právě boty VJ.

 

A nyní jsou k dispozici i v České republice...

BOTY VJ – Česká republika

Milujeme běhání v terénu, Spartan Race a ostatní extrémní překážkové závody (OCR) a chtěli jsme ty nejlepší boty pro tento sport. Vyzkoušeli jsme příliš mnoho trialových bot, ale většinou jsme byli zklamáni jejich přilnavostí, padnutím nebo životností. Věděli jsme, že musí existovat lepší trailová bota. Bota navržená lidmi, kteří věděli, co chceme...

Inspirovali jsme se těmi nejlepšími světovými závodníky jako je Jonathan Albon nebo Ryan Atkins a boty jsme našli ve VJ! Navrženo, zkonstruováno a osvědčeno jako nejlepší na světě ve spolupráci s vítězi světových šampionátů a Mistry světa.

Jediný problém byl, že ty boty nebyly v České republice dostupné. A když už se nám podařila najít tato jedinečná finská značka, tak jsme měli problém sehnat naši velikost nebo byl problém s časovým dodáním.

Rozhodli jsme se to změnit! Po několika videohovorech s finskými majiteli se nám podařilo domluvit spolupráci. V únoru 2022 jsme vše spustili a stali se tak oficiálním distributorem bot VJ do České republiky a Slovenska.

Důvěřují jim profesionální sportovci, kteří si na svém obuvi zakládají.

Jen pro představu – při Mistroství světa v Lake Tahoe, ve složení těch nejlepších sportovců z celého světa, 8 z 13 nejlepších mužských mělo obuto právě boty VJ. 

Věříme, že se rozhodnete vyzkoušet boty VJ a doufáme, že s námi budete souhlasit, že boty VJ mají tu nejlepší přilnavost na planetě. #theBestGripOnThePlanet

Zpět do obchodu