Posilovač zápěstí

Nastavitelný odpor v rozmezí až 5 – 60 kg.

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Skladem
Kód: 119
160 Kč
Kategorie: Vybavení na OCR
Hmotnost: 0.2 kg
vyr 188 posilovac prstu
Pro OCR

Posilovač zápěstí snadno a rychle rozvíjí sílu ruky a předloktí. Jedná se o perfektní variantu, jak kvalitně posílit zápěstí, předloktí, dlaně a prsty. Svými rozměry se snadno vejde do batohu, do tašky nebo dokonce i do kapsy. Díky svým rozměrům lze použít kdekoliv a kdykoliv. Je speciálně vyroben tak, aby byl přínosný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé cvičence. S posilovačem zápěstí můžeš neustále zvyšovat svoji sílu úchopu, ať už jsi v práci, na cestě, ve škole nebo kdekoliv jinde. Posilovače zápěstí mají své využití i při rehabilitaci, při léčbě kloubních onemocnění, artritidě, karpálního tunelu nebo po úrazech.

Pomáhá zesilovat úchop na překážky Spartan Race a jiné OCR závody

Posilovače zápěstí pomáhají začátečníkům i profesionálům zlepšovat sílu na překážkách extrémních překážkových běhů OCR jako je například Spartan Race, Predator Race nebo Gladiator Race. Začátečníci je využívají k získání základní síly, profesionálové je používají k neustálému zlepšování i ve volném čase.

Pomáhá začátečníkům rozvinout základní sílu úchopu

Většina začátečníků nemá dostatečnou sílu na to, aby se na hrazdě, na kruhu nebo na laně udržela. Z toho důvodu nemohou trénovat překážky, které se na extrémních překážkových závodech OCR vyskytují. Posilovače zápěstí prokazatelně pomáhají k rozvoji a vybudování základní síly úchopu. Již po několika dnech pravidelného užívání zlepšují úchop, čímž umožní trénovat úchop i na hrazdách a segmentech.

Vysoká kvalita a odolnost

Na rozdíl od naších konkurentů je náš posilovač úchopu je vyroben z odolného plastu a vyztužených kvalitních materiálů z kovových slitin. Nezlomí se, nepoškodí tvoje ruje, je odolný, bezpečný a snadno se používá.

Pro závodníky Spartan Race, Gladiator Race, Predator Race a jiných OCR závodů je posilovač zápěstí nezbytnou pomůckou pro trénink úchopu. 

Vrhni se do posilování prstů a zápěstí s naším speciálním posilovačem i TY a přesvědč se, že v jednoduchosti je síla.

Klíčové přednosti

  • Nastavitelný odpor v rozmezí až 5 – 60 kg.
  • Odpor pro posilování lze jednoduše nastavit regulovacím kolečkem.
  • Funguje na pružinovém odporu.
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť je opatřená měkkou pryží, což ti poskytuje potřebné pohodlí.
Zpět do obchodu